by Tomas Gudžiauskas

Brangūs draugai! Pristatome ilgai lauktą, ilgai kurtą mūsų – iBAR vardinį butelį. Nuo šiol į šiuos butelius pilstysime visą mūsų pilstomų gėrimų asortimentą.

Kodėl tiek ilgai užtrukome? Tam buvo nemažai priežasčių:

  • Tai pirmas Lietuvoje PET butelis, kuris pritaikytas putojantiems gėrimams, tačiau yra plokščiu dugnu. Norint tokį sukurti, mūsų partneriams teko nemažai paplušėti ir atlikti ne vieną testą. Dėkojame už tai!
  • Tai netipinio tūrio butelis. Nuo šiol naudojame 0,75l. Pastebėjome, kad 1l tūrio butelis nemažai daliai Klientų – per didelis, nepatogus.
  • Parinkome spalvą, kuri būtų kuo tamsesnė. Pagrindiniai pilstomų gėrimų kokybės „priešai“ oras ir saulė. Tamsi butelio spalva maksimaliai apriboja UV spindulių prasiskverbimą. Tai mums leidžia gėrimus ilgiau išlaikyti šviežius;
  • Butelio forma skirtinga nuo įprastų putojančių gėrimų butelių. Norėjome savo Klientams suteikti išskirtinę patirtį, patrauklią išvaizdą, tad sukūrėme butelį, kurį išdidžiai galėsite pastatyti ant bet kurio svečių stalo ir sulauksite už tai komplimentų. 🙂

Šie buteliai bus registruoti pas Užstato sistemos administratorių, už juos bus skaičiuojamas ir gražinamas taros užstatas. Tad netrukus butelius galėsite priduoti į bet kurį taromatą.

Prašome atkreipti dėmesį, jog keičiasi ne tik butelio tūris bei forma, bet ir MAŽĖJA KAINA + po 0,1 EUR susigrąžinsite pridavę butelį Užstato sistemos administratoriui.

Tad užsuk susipažinti https://ibar.lt/produktai/pilstomi-gerimai/

Post comment