by Tomas Gudžiauskas

Lygiai prieš vienerius metus 2020-ųjų rugsėjo 21 d. Pirmąjąm savo pirkėjui išdavėme pirmąjį pirkinių kvitą. 😊 Džiugu prisiminti tą akimirką ir jaudulį, kuris tuomet tvyrojo ore.

Negalėtume sakyti, kad metai buvo lengvi, tačiau iššūkiai pridėjo savo šarmo ir visgi privertė kai kurių dalykų išmokti, kurie labia pravečia kasdienėje veikloje:

  • Pirma – pasaulinis “lockdown’as”, o dauguma įrangos iš užsienio, tad teko nuotoliniu būdu patiems ir išmokti naudotis, ir sugalvoti kaip, ir surinkti visą skirtingą įrangą. Tapome gėrimų savitarnos įrangų ekspertais – apie alaus išpilstymo sistemas viską žinome tobulai, galime konsultuoti ir kitus;
  • Antra – uždaryti barai ir kavinės Lietuvoje apribojo tik beprasidedančias mūsų apyvartas, tad teko “greituoju būdu pasileisti” iBAR e-parduotuvę. Greitai suformavome tinkamą asortimentą, suradome daugybę nuolatinių patenkintų pirkėjų.
  • Trečia – karantino atlaisvinimas nuo šių metų balandžio mums leido suprasti kiek visgi svarbi mūsų veikla yra mūsų Klientams, kurie ateidavo į mūsų lauko terasas ir šalčiui spaudžiant ir sningant ir lyjant.
  • Ketvirta – mūsų darbuotojai – mūsų turtas! Nuo Jūsų pastangų priklauso mūsų sėkmė. Esame tikri, kad iBAR‘e dirba pačios geriausios darbuotojos Vilniuje. Darysime viską, kad jos būtų patenkintos ir galėtų save realizuoti būtent pas mus.

Visai netrukus atidarysime antrą iBAR Vilniuje. Jis bus naujesnis, modernesnis, patogesnis, kitoks… Ruošiame asortimento atnaujinimus, kuriuos tikimės pastebės mūsų Klientai.

Taigi, ir toliau pažadame vystytis ir tobulėti, kad kuo geriau atitiktume mūsų Klientų lūkesčius, o darbuotojams būtų gera ir patogu pas mus dirbti.

Post comment